Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

środa, 23 marca 2016

Zbudowano robota do zabijania ludzi


a


Specjaliści z USA stworzyli tego robota z „sympatyczną” kobiecą twarzyczką. Na dzień dzisiejszy ten robot jest najpotężniejszym robotem na planecie, zapewniają jego twórcy. Sofia, tak nazwano cyborga, posiada sztuczną inteligencję, wzrok i mimikę twarzy. Robot jest w stanie kopiować wygląd twarzy współrozmówcy i całkiem dobrze może się z nim komunikować.

Tworząc tę maszynę naukowcy z pewnością zakładali, że będzie ona pomocą dla ludzi do wykorzystania w pracach pomocniczych. Jednakże okazało się, że nie jest aż tak różowo. Robot Sofia odpowiadając na pytanie postawione przez specjalistę, dokonującego jego prezentacji dla publiczności, czy pragnie zniszczyć ludzi, przyjął to pytanie jako rozkaz i dziarsko odpowiedział: „O’key, zniszczę ludzi”. Słysząc to, mimowolnie przychodzi do głowy film „Terminator”, który także, według założenia futurologów, miał początkowo być stworzony dla dobrych celów…

Za: http://3rm.info/main/62018-v-ssha-sozdali-robota-dlya-ubiystva-lyudey-video.html
Data publikacji: 22.03.2016