Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

niedziela, 3 kwietnia 2016

Dodatkowe informacje o szczepieniach. Jerzy Zięba


Znalezione obrazy dla zapytania jerzy ziębaWykorzystajcie to, że jesteście z Waszymi rodzinami i posłuchajcie tego.


Oraz dla przypomnienia i o tym KIM jest dr Andrew Wakefield :

Zauważcie, że to dotyczy polskich dzieci i ich rodziców z jednym wszak wyjątkiem: w Polsce rodzice nie dostana złamanej złotówki odszkodowania !!
Dlaczego? Dlatego, bo nasi posłowie zadbali o interesy firm farmaceutycznych, ale nie o interes rodziców dzieci, które zostały poszkodowane i tych, które dopiero zostaną poszkodowane w wyniku szczepienia!
Skandaliczne jest to, że nasz rząd NIC w tym kierunku nie robi. Zamiast rozszerzać obowiązek szczepień do lat 19 (!!!) i piać z tego powodu z zachwytu, trzeba było zacząć od ustawy, która by w końcu zrobiła COŚ dla tych rodziców!
Zamiast przydzielać wielomilionowe nagrody dla urzędników, wydawać nasze pieniądze na totalne bzdury, trzeba było utworzyć fundusz odszkodowawczy.
W USA, rodzice szczepiący swoje dzieci składają się obowiązkowo na taki fundusz dopłacając ok. $ 0.75 do każdej szczepionki. Jest to szczyt obłudy i horrendalnego paradoksu, ponieważ to rodzice płacą innym rodzicom za szkody, których ci inni rodzice nie spowodowali !! Przemysł farmaceutyczny nie płaci ani grosza ! Mistrzostwo świata i szczyt głupoty polityków, którzy na to pozwolili. A dlaczego pozwolili … można się domyśleć.
Firmy farmaceutyczne np. w USA czy Wielkiej Brytanii, są całkowicie zwolnione z jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki uboczne spowodowane przez wyprodukowane przez nich szczepionki.
Pytanie: czy takie zwolnienie ich z odpowiedzialności również obowiązuje w Polsce? Jeśli tak, to WSZYSCY Polacy powinni wiedzieć:
A. na jakiej podstawie to zrobiono
B. KTO z nazwiska i imienia na to pozwolił
To się prosi o formalną INTERPELACJĘ POSELSKĄ !!!
Zwracajcie o to do posłów z Waszych obwodów. Macie do tego pełne prawo i nawet obowiązek.
Pozdrawiam,
Jerzy Zięba