Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

niedziela, 19 kwietnia 2015

OBROŃCA PRAW . GLADIATOR , SPARTAKUS. ZOBACZ FILM , UWAGA DRASTYCZNE SCENY.

GARY YOUROFSKY GLADIATOR , SPARTAKUS ,RADYKALNY OBROŃCA PRAW ZWIERZĄT

Znalezione obrazy dla zapytania gary yourofsky


Inspirujący wykład, który może zmienić Twoje życie - Gary Yourofsky

"Poruszający wykład Gary'ego Yourofsky -- jednego z najbardziej odważnych i radykalnych obrońców praw zwierząt -- sfilmowany na Uniwersytecie Georgia Tech w lecie 2010 roku." (z opisu na kanale YT). To jest bezkompromisowy wykład. Może dotknąć i oburzyć jedzących mięso. To prawda. Ale gdyby prowadzono na rzeź Twoich najbliższych, to byś nie był obojętny, prawda? No właśnie. Ja mam ten problem, że te miliardy mordowanych na świecie zwierząt są mi tak samo bliskie, jak Twoi bliscy  Tobie. I nie chcę patrzeć na tę rzeź obojętnie.

Film zawiera dwa okrutne fragmenty z rzeźni - zapis mordu dorosłych i dzieci - jeżeli jesteś wege nie potrzebujesz ich oglądać, możesz przesunąć film dalej. Obydwa fragmenty są wyraźnie zapowiedziane. Jeżeli jesteś mięsożercą, spróbuj być uczciwym wobec siebie i je obejrzyj.

Do Koleżanek i Kolegów mięsożerców:

PROSZĘ PRZESTAŃ BRAĆ UDZIAŁ W MASOWEJ ZBRODNI tzw. ludzi w stosunku do zwierząt. To moja osobista prośba. Do CIEBIE. Pozwól sobie CZUĆ, a nie powielaj bredni, których nas uczono całe życie. Zacznij bronić naszych "braci mniejszych" zamiast brać udział w ich katowaniu. Dopiero wówczas przestajemy być "tzw. ludźmi" i zaczynamy zasługiwać na miano "człowiek" bez wstydu i zażenowania.

Wiem, że niektórych to zaboli. Ale wiem, jak bardzo boli miliardy zwierząt ludzka obojętność na ich los. I mogę Cię zapewnić, że boli bardziej, niż to, że nazywam Cię kanibalem. Andreas.