Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

wtorek, 19 maja 2015

KUCYK W PREZENCIE NA KOMUNIĘ NIE SPODOBAŁ SIĘ OŚMIOLATCE WIĘC TRAFIŁ DO RZEŹNI.OSTROŻNIE Z PREZENTAMI.

Znalezione obrazy dla zapytania kucyk w prezencie na komunię nie spodobał się

"Lili była idealnym prezentem komunijnym dla dziewczynki. Mimo to już dwa dni po świętym sakramencie stanęła u handlarza koni rzeźnych" - czytamy na stronie Fundacji Pegasus. Kucyk nie wykonywał poleceń ośmiolatki i "śmierdział", więc miał go spotkać najgorszy los. Fundacji i internautom udało się zebrać pieniądze na wykup Lili z rzeźni.Kucyk Lili miał być prezentem z okazji pierwszej komunii dziewczynki. Niestety, zwierzę odbiegało od jej wyobrażeń. "Kiedy ośmiolatkowie siadali na jej grzbiecie, nie wiedziała, co ma robić, wcześniej niezbyt wiele ją uczono. Nie chciała iść ani do przodu, ani do tyłu, smagana rózgą po zadzie nawet nie drgnęła. Głupia, durna, beznadziejna i śmierdzi - tak zabrzmiał ostateczny wyrok" - czytamy na stronie Fundacji Pegasus, która uratowała zwierzę.
W materiale "Faktów" przedstawiciele fundacji tłumaczyli, że koń prawdopodobnie był wcześniej bity, zamknięty w boksie, bez dostępu do wybiegu, dlatego Lili nie mogła wiedzieć, jak się zachowywać.