Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

poniedziałek, 18 maja 2015

NO CÓŻ NIE ZAWSZE CZŁOWIEK JEST OSTATNIM OGNIWEM W ŁAŃCUCHU POKARMOWYM . LUDZKIE MIĘSO W RESTAURACJI.


 

Restauracja serwowała ludzkie mięso: na zapleczu były świeżo odcięte głowy (18)
Restauracja w hotelu serwowała klientom ludzkie mięso, a podczas nalotu policji znaleziono na zapleczu świeżo odcięte ludzkie głowy. Klientów zaalarmowały wysokie ceny posiłków.Policja dokonała nalotu na restaurację w południowo-wschodniej Nigerii po informacji od lokalnego księdza, że "dzieją się w niej podejrzane rzeczy". Pierwszym, co go zaalarmowało, była wysokość rachunku - za posiłek z niewielką ilością mięsa zapłacił czterokrotność przeciętnego dziennego wynagrodzenia w Nigerii. Ksiądz najpierw udał się ze skargą do kierownika, który wytłumaczył mu, że to własnie ten kawałek mięsa wywindował cenę posiłku.
Policja podczas nalotu na restaurację odnalazła także świeżo obcięte ludzkie głowy zapakowane w plastikowe worki, z których kapała krew. Oprócz tego w kuchni znajdował się mały arsenał - maczety, pistolety, karabiny, a nawet granaty. Okoliczni mieszkańcy później mówili w zeznaniach, że do restauracji codziennie wchodzi podejrzanie wyglądający ludzie, czasami z dużymi pakunkami. W toku śledztwa zatrzymano 10 osób.

Żródło:http://www.anglia.today/biezace-wydarzenia/restauracja-serwowala-ludzkie-mieso-na-zapleczu-byly-swiezo-odciete-glowy?fb_ref=Default