Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

poniedziałek, 18 maja 2015

LUDOWY ŚRODEK PRZECIWNOWOTWOROWY.obraz: amygdalina.streemo.pl


Guz brzozy(INONOTUS OBLIGUA) zwany inaczej jako grzyb lub rak brzozy, a w języku rosyjskim jako czaga lub czyr znany jest od dawna w medycynie ludowej jako skuteczne lekarstwo przeciw nowotworom.
Aleksander Sołżenicyn w 11 rozdział książki „Odział chorych na raka” opisuje leczenie pacjentów za pomocą guza brzozy – czaga.
Guz brzozy występuje wyłącznie na żywej tkance drzewnej. Znajdujące się w nim owocniki wegetatywnie przybierają kształt czarnych brył. Wieloletnie owocniki zawierają znamiona, część związków sterolowych i trójtlenów zwalczających wzrost komórek
JAK STOSOWAĆ?
Sposób przyrządzania:
Do naczynia o pojemności l litra wsypać 0,5 szklanki danego preparatu i zalać wrzątkiem. Pić 3 x dziennie po 0,5 szklanki po jedzeniu. (Stan letni neutralizuje częściowo gorzki smak).
Odwar z guza brzozy (grzybni) nie wywołuje żadnych ujemnych skutków
Środek ten posiada dwufazowe działanie:
I faza – występuje dość szybko w ciągu 1- 4 tygodni ( z wyjątkiem ciężko chorych) i prowadzi do wyraźnej poprawy stanu ogólnego i samopoczucia.
II faza – występuje już w dłuższym czasie przyjmowania i przyczynia się do zahamowania rozrostu komórek i ich przerzutów, co wpływa na ogólny stan zdrowia.
SKUTECZNOŚĆ  DZIAŁANIA
Dopiero niedawno w niektórych krajach dokładne badania wykazały, że owocniki grzyba brzozy posiadają właściwości farmakologiczne. Natomiast jako produkt środowiska naturalnego może być z powodzeniem wykorzystywany w onkologii w postaci oryginalnej lub związku modyfikowanego w powiązaniu z chemią.
Stwierdzono, że dany preparat dodatkowo wzmacnia przemianę materii tkanki mózgowej oddziałuje na centralny układ nerwowy, obniża poziom cukru we krwi, zapobiega nadmiarowi powstawania cholesterolu a także przy chorobie prostaty i czerniaka.
Zaobserwowano, że używanie wyciągu guza brzozy jest korzystne przed operacją jak i po usunięciu nowotworu. Równocześnie obecnie wiele osób używa preparat profilaktycznie – zapobiegawczo.