Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

poniedziałek, 9 kwietnia 2018

W OKU WIDAĆ CHOROBĘ - TĘCZÓWKA REJESTRUJE, CO DZIEJE SIĘ W ORGANIZMIE.

Czasem czujemy się źle, choć w badaniach nie widać jeszcze przyczyn dolegliwości. Może warto, by ktoś w tej sytuacji głęboko spojrzał nam w oczy?

Przedwiośnie to najgorszy czas dla naszego zdrowia. Zmęczony zimą organizm źle reaguje na zmiany pogody, łatwiej poddaje się zarazkom, zaostrzają się wówczas niektóre choroby. Dokucza nam ciśnienie, ból głowy, wrzody.

Z oczu można wyczytać nie tylko radość, smutek, szczęście, rozpacz, ale i choroby. Metoda pozwalająca ocenić stan zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki to irydologia. Niedawno niedoceniana, dziś nieoceniona w rozpoznawaniu chorób. Dlaczego tęczówka? Bo to jeden z wrażliwszych narządów ciała, reaguje natychmiast na wszelkie zmiany w organizmie. Dzięki temu można z niej odczytać, na jakie choroby cierpimy, a nawet, na co chorowaliśmy w przeszłości. Każda zmiana na powierzchni tęczówki to odzwierciedlenie zmiany chorobowej w naszym organizmie. Dla specjalisty irydologa, oko to drzwi do wnętrza ciała. Stan organizmu ocenia za pomocą specjalnego urządzenia optycznego: irydoskopu.

Do każdej części oka przyporządkowany jest konkretny organ. Zmiany w górnej części oka sygnalizują problemy w mózgu. Zewnętrzna część oka pokaże choroby płuc. Zmiany tuż nad źrenicą pozwalają zobaczyć w jakiej kondycji jest żołądek.

W wykrywaniu jakich chorób irydologia ma największe sukcesy? Najczęściej diagnozowane są choroby przewodu pokarmowego, owrzodzenia, polipy. – Niektóre choroby zanim dadzą dolegliwości lub uwidocznią się w wynikach badań, mogą być wykryte dzięki tej metodzie. Tak dzieje się często z chorobą niedokrwienną serca. Irydolog widzi zmiany zanim wykaże je EKG – mówi dr Marek Bardadyn (51 l.), ekspert medycyny naturalnej.

Jaka zmiana w oku powinna skłonić nas do wizyty? – Gdy zmienia się kolor tęczówki, pojawiają się zaczerwienia bądź jakiekolwiek zmiany w oku, należy zgłosić się do lekarza – mówi ekspert.

Choroby nerek, serca, wątroby, żołądka, nowotwory często wykrywane są zbyt późno. Irydodiagnostyka daje szanse na ich wczesne wykrycie.
Żródło:http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_w_oku_widac_chorobe_-_teczowka_rejestruje_co_dzieje_sie_w_organizmie.html