Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

środa, 8 maja 2019

Wyleczył się z raka tabletkami przeciwko pasożytom dla psówJoe Tippensa z Oklahomy w 2016 zdiagnozowano na raka płuc w późnym stadium.
Do stycznia 2017, rak rozniósł się na cały organizm.
Oszacowano, że zostało mu 3 miesiące życia, i lekarze zapisali go na próby kliniczne mogące przedłużyć mu życie o rok.
Weterynarz zasugerował by spróbował środek przeciwko pasożytom FEBENDAZOL dla psów, który wykazał właściwości zwalczania raka w badaniach komórkowych.
W maju 2017 rak u Joe zupełnie zniknął.
Teraz, 2 lata później, nie ma raka.
OSTRZEŻENIE: Nie przeprowadzono prób na FEBENDAZOL w leczeniu z raka, i może wystąpić ryzyko, lekarze go nie zalecają.
[…] W ostatnich latach w coraz większej liczbie czasopism pojawia się informacja, że leki przeciw pasożytom mają właściwości zwalczające raka. Wiedząc, że zostały mu tylko 3 miesiące życia, Joe zaryzykował.
Miał już raka w wątrobie, trzustce, pęcherzu moczowym, żołądku, szyi i kościach. Jego skan PET wyglądał jak choinka bożonarodzeniowa, co pokazuje na swoim  website.
Kiedy śledził forum swojej alma mater, Oklahoma State University, Joe pewnego dnia zauważył dziwny wpis: ‚Jeśli masz raka, albo znasz kogoś kto go ma, skontaktuj się ze mną’.
Skontaktował się, i okazało się iż był to weterynarz, który przypadkowo dowiedział się o właściwościach tego leku w zwalczaniu różnego rodzaju raka u myszy. Ta sama naukowiec która prowadziła badania miała raka mózgu (IV stadium), i dostała tę samą prognozę jak Joe. Zaczęła przyjmować tabletki FENBENDAZOLU, i po 6 tygodniach rak zniknął.
Joe bardzo źle wyglądał, wszędzie wisiała mu tylko skóra. Zamówił tabletki, kosztowały go $5 tygodniowo, a jego firma ubezpieczeniowa wydała na jego leczenie $1.2 mln. Swoim lekarzom nie powiedział o przyjmowaniu tego środka.
Różnica między skanami PET w styczniu 2017 i w maju 2017 była dramatyczna.
We wrześniu 2017 Joe zrobił jeszcze jeden skan PET, i dalej nie było żadnego raka. Dopiero wtedy powiedział lekarzom o zastosowaniu tego środka.
Joe doczekał się narodzin wnuczka, i dalej nie ma raka. W styczniu 2018 zrobił jeszcze jeden skan, rak nie wraca.
Okazuje się, że Joe zgromadził ponad 40 dowodów na podobne dobrze zakończone historie z nowotworami. Wyniki zainteresowały szefa Oklahoma Medical Research Foundation, dr Stephena Prescotta.  „Zwykle jestem sceptyczny, byłem i jestem co do tego przypadku, ale to jest bardzo ciekawe”.
Teraz dr Prescott i Joe pracują nad raportem z tego przypadku.
„Nie jestem lekarzem i nie mogę udzielać rad co do leczenia, ALE… mogę opowiadać swoją historię tak wielu ludziom jak tylko możliwe” – mówi Joe.
Oklahoma grandfather who claims a drug for DOGS cured him of ‚head-to-toe’ cancer is tumor-free two years after doctors gave him three months to live