Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

czwartek, 21 września 2017

Zapraszam na moje prelekcje, w piątek o 17, niedziela o 10. Temat "Dlaczego warto przestać jeść mięso" i "Naturalne odżywianie".Festiwal Wiedzy Alternatywnej, to miejsce w którym spotykają się ludzie o otwartych umysłach, żądni niestandardowej wiedzy. 

W ciągu trzech dni będziemy zdobywać wiedzę poprzez wykłady i warsztaty oraz integrować się poprzez wspólną zabawę i taniec.
Będziemy gościć prelegentów poruszających następujące tematy:
Medycyna Naturalna, Joga i Medytacja, Historia, Zjawiska Paranormalne, Rolnictwo i Budownictwo oraz Psychologia i Szamanizm.
Naszą misją jest dotarcie do jak największej ilości osób, nie zdających sobie sprawy w jakim świecie rzeczywiście żyjemy oraz pomaganie im w zdobywaniu wiedzy.
Pełna lista prelekcji i wydarzeń zostanie opublikowana 10 dni przed festiwalem. 

Otrzymuj od nas powiadomienia - 👍 zalajkuj i obserwuj stronę główną.www.facebook.com/Festiwal-Wiedzy-Alternatywnej-1602484106439233/

🗣️ Zaproś na to wydarzenie swoich znajomych, jeśli chcesz żeby również wzieli w nim udział.
🏷️ Tańsze bilety w przedsprzedaży znajdziesz tutaj https://jesienny-festiwal.evenea.pl/

Bilety dostępne również na miejscu w cenie: 100 PLN za 3 dni i 60 PLN za jeden dzień.