Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

niedziela, 24 lipca 2016

64 zgony po szczepionce Infanrix.

By Mariusz Ch. - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20842105

Użyteczne trolle z reklamówek przemysłu farmaceutycznego, wydawanych w języku polskim, podają do wiadomości niestworzone rzeczy o dobroczynnym działaniu szczepionek, zaczynając od powoływania sie na E. Jennera. Zapominają tylko podać, że E. Jenner był zwykłym hochsztaplerem, który dyplom lekarski kupił sobie na starość za 15 funtów. Dorabiał się na wcieraniu końskiego łajna, rozmazywanego na wymionach krów i potem tą ropą zakażał poprzez nacinanie rąk zdrowe osoby. Śmiertelność z powodu sepsy była bardo wysoka. Przeważnie 20 razy więcej ludzi umierało zaszczepionych, aniżeli nieszczepionych na daną chorobę.
Dlatego obecnie na zachodzie nie ma przymusu szczepień w państwach europejskich. W Niemczech wręcz matka po porodzie musi pisać podanie z prośbą o szczepienie. Jak nie napisze, to nikt nawet nie tknie jej dziecka.
A w tym kraju istniejącym formalnie każda osóbka średniego personelu, nawet jak rodzice podpiszą się przeciw szczepieniem, to i tak szczepi, ponieważ nie ma w zwyczaju czytać. I oczywiście żaden przedstawiciel wymiarusprawiedliwości nie widzi w tym nic niewłaściwego. To jest właśnie dowód na formalne istnienie państwa i jego instytucji. Dla społeczeństwa najbardziej widoczne są działania wymiaru sprawiedliwości na najniższym poziomie organizacji.
Dowodem wprost fałszowania sprawy szczepień jest ukrywanie faktów powszechnie na zachodzie znanych.
Otóż od 4 lat jest znany w Bibliotece Narodowej USA NKM 1271 stronicowy raport koncernu GSK ujawniający, że niektóre szczepionki powodują nagłą śmierć niemowląt.
Nagła śmierć niemowląt dotyczy szczepień szczepionką INFANRIX, czyli tzw. 6 w jednym.
Jak można sprawdzić, żaden członek sekty szczepionkowej nawet się nie zająknął o tym fakcie. Czyli albo jest takim gazetowym profesorkiem po edukacji GW, albo po prostu oszukuje społeczeństwo. Przecież chyba nie możemy przyjąć, że służby coś na niego mają i go szantażują?
Otóż koncern GSK fałszował wyniki badań zgonów po szczepionce Infanrix, w ilości 67, jako występujące w okresie 3 tygodni po szczepieniu.
Dokładna analiza tych przypadków wskazuje na coś zupełnie innego. Aż 75% tych zgonów wystąpiło w okresie 3 dni po szczepieniu. 90 % przypadków, czyli 60 niemowlaków zmarło o okresie 5 dni po szczepieniu.
Aż 97%, czyli 65 przypadków dotyczy śmierci dzieci do pierwszego roku życia i nastąpiło w okresie do 10 dni po szczepieniu. Wskazuje to jednoznacznie na związek szczepionki ze zgonem. Tylko 2 zgony miały miejsce pod koniec okresu obserwacji.
Podobnie u dzieci powyżej pierwszego roku życia, 87.5% zgonów wystąpiło w okresie pierwszych 10 dni po szczepieniu, a 12.5% w kolejnych 10 dniach (0% zgonów nastąpiło w okresie pierwszych 5 dni po podaniu szczepionki).
Szczepionkę produkuje GSK, który niedawno musiał płacić 3 miliardy dolarów odszkodowania za promowanie leków przeciwdepresyjnych.
Szczepionka Infanrix Hexa zapobiega rzekomo takim chorobom jak tężec. Problem w tym, że tężec nie jest chorobą zakaźną. I nawet w czasie pierwszej wojny światowej na 5 000 000 żołnierzy amerykańskich i 1 milion rannych, na tężec zachorowało około 60 żołnierzy, leżąc całe dnie w błocie i gnoju. Nie znam matki, nawet najbardziej prymitywnej, która trzyma swoje dziecko w gnoju końskim, chociażby z tego powodu, że praktycznie konie zniknęły z krajobrazu polskich wsi. Szczepionka Infanrix Hexa zapobiega rzekomo wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Problem w tym, że to choroba weneryczna. Nie znam matek ani ojców uprawiających seks z niemowlętami. To są zwyczaje azjatyckie w rodzaju Kinseya. Niespotykane w cywilizacji łacińskiej.
Szczepionka Infanrix Hexa zapobiega rzekomo zachorowaniu na Polio. Ale jak wynika z danych WHO, wszelkie epidemie polio w ostatniej dekadzie były właśnie w grupie szczepionych. Poza tym WHO już w 2017 chce ogłosić, że polio nie istnieje.
I tak możemy przez cały czas. Innymi słowy, pod pretekstem walki z nieistniejącymi chorobami, świadomie mordujemy dzieci. Przecież żaden specjalista rządowy w kraju pomiędzy Odrą i Bugiem nie poinformował o tym oficjalnym raporcie, znajdującym się w publicznej, czyli ogólnodostępnej bibliotece.
Musimy sie zastanowić. Podano szczepionkę INFANRIX HEXA zdrowym dzieciom, u których lekarz decydujący o szczepieniu nie widział przeciwwskazań do zastrzyku. Zdrowe dzieci zmarły. Nie ma winnych!?
W 1975 roku w Japonii 37 nagłych zgonów niemowląt było związanych ze szczepieniem. Lekarze w jednym departamencie zbojkotowali szczepienia i nie chcieli zaszczepić. Japoński rząd zwrócił na to uwagę i zatrzymał zaszczepienie dzieci w wieku poniżej 2 lat. To opóźnienie o dwa lata szczepień praktycznie zapobiegło nagłym zgonom.
Japonia z wysokim [17 miejscu] ówczesnym współczynnikiem umieralności niemowląt, ma obecnie najniższy wskaźnik śmiertelności niemowląt na świecie, od kiedy zatrzymali szczepienia. Japonia nie szczepi dzieci w wieku poniżej 2 lat, między1975 i 1988 roku. A od 1988 roku japońscy rodzice mieli wybór rozpoczęcia szczepienia w dowolnym czasie, od 3. do 48. miesiąca.
Ale musisz zrozumieć Szanowny Czytelniku, że jak podano, szczepionki są głównym źródłem dochodu dla koncernów farmaceutycznych.
Witamina A jest znana od 1930 roku, podawanie jej zmniejsza śmiertelność z powodu odry o 60 procent.
Witamina D chroni przed chorobą wirusową. Proszę samemu sprawdzić, który PT Pediatra wykonuje badanie 25 OHD w dzieci w wieku szkolnym? Wyniki sekcji takich dzieci wykazują uszkodzenie układu oddechoweego.
Jeżeli dziecko ma uszkodzony układ oddechowy, to jego oddychanie jest płytkie. To znaczy, że ciężki dwutlenek węgla zalega w obrębie 15- 20 cm dookoła głowy. Czyli dziecko oddycha w dużej części dwutlenkiem węgla. A jak podałem, czujniki notują w pobliżu noska, ust, koncentrację dwutlenku węgla powyżej 10 000 ppm.
Tak wiec Nagła Śmierć Łóżeczkowa, z angielskiego zwana SIDS, po szczepieniu, jest wynikiem uduszenia się dziecka z powodu zatrucia dwutlenkiem węgla.
Wystarczyłoby zastosować wentylację, czyli stałą wymianę powietrza w pomieszczeniu, a nie zamykać dziecko w łóżeczku w rodzaju komory.
Piszemy o tym od ponad 10 lat. Najgorzej jest w szpitalach pediatrycznych. W małych niewentylowanych salkachśrednia koncentracja dwutlenku węgla przekracza 5000 ppm,
Problem jest zdecydowanie gorszy z niemowlakami. Jak włożymy takiego malucha o masie 3 - 5 kg do łóżeczka, a jeszcze zasłonimy kocykiem szczelnie boki łóżeczka, to tworzymy komorę gazową. Nasze pomiary wykazały, że już po godzinie – dwu, koncentracja przekracza 10 000 ppm. Więcej nie mogliśmy mierzyć, ponieważ skala miernika się kończyła. W żadnym szpitalu nie zastosowano mierników dwutlenku węgla. Większość ordynatorów w ogóle boi się dokonywać pomiarów dwutlenku węgla na swoich oddziałach. Musieliśmy to robić po kryjomu, chociaż badania były pokrywane z naszych funduszy prywatnych.
A co robią tzw. konsultanci z neonatologii, czy pediatrii? Ano, sam widzisz Dobry Człowieku, sprzedają szczepionki.
Podobnie wygląda sytuacja w wózeczkach dla niemowlaków. Wykonane są one z materiałów sztucznych, nieprzepuszczających wody i powietrza. Bardzo często widzimy taką mamuśkę, pchającą wózek za kilka tysięcy złotych, ze szczelnie zasłoniętym przodem. Ta mądra inaczej kobiecina, posiadająca duża kasę, co widać, nie zdaje sobie nawet sprawy, że dusi własne dziecko. No cóż, pieniądze najczęściej nie idą w parze z wiedzą. O wiele częściej z cwaniactwem.
I zupełnie na zakończenie, jak ujawniono 03.04 2015, szczepionki powodują zaburzenia produkcji insuliny, doprowadzając do otyłości. Już w 1978 roku Hannik i Cohen podali, że brak prac udowadniających bezpieczeństwo takich szczepionek, jak przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi DTaP. Autorzy podali, że istnieją niebezpieczne reakcjepo podaniu szczepionki przeciwko krztuścowi, opisane po raz pierwszy już w 1933 roku, jak status convulsivus, powodujący trwałe uszkodzenie mózgu.
Autorzy przytaczają szereg badań potwierdzających te obserwacje: Parfentjev ar all 1949, Tabacnik at all.1969.
I tutaj musisz zastanowić się, co robi tzw. konsultant krajowy z pediatrii p. prof. Jackiewcz. Ani razu w dającym się prześledzić okresie nie ostrzegała swoich kolegów pediatrów o tych zagrożeniach, a przecież taka jest rola konsultanta!
dr J. Jaśkowski

Pamiętaj: Leczenie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.
Ustawy medyczne służą handlarzom i specsłużbom
w celu lepszego zniewolenia człowieka [politycznego/ekonomicznego].

1. http://www.naturalnews.com/048605_vaccine_hysteria_totalitarian_nightmare_medical_fascism.html
2.Olive C.: Pattern recognition receptors: sentinels in innate immunity and targets of new vaccine adjuvants. Expert Rev. Vaccines, 2012; 11: 237-256
3.Akira S., Takeda K., Kaisho T.: Toll-like receptors: critical proteins linking innate and acquired immunity. Nat. Immunol.,2001; 2: 675–680
4.Latz E., Xiao T.S., Stutz A.: Activation and regulation of the inflammasomes. Nat. Rev. Immunol., 2013; 13: 397–411
5.Kaisho T., Akira S.: Toll-like receptors as adjuvant receptors. Biochim. Biophys Acta., 2002; 1589: 1–13
6.Esposito S., Fumagalli M., Principi N.: Immunogenicity, safety and tolerability of vaccinations in premature infants. Expert Rev. Vaccines, 2012; 11: 1199-1209
7.Termedia.pl z 04.03.2015
8.Natural News 04.03.2015
13.11.2014; 11.54
14.PubMed 3618578
15.Pub Med 1994745
15.Pub Med 1884314
17.Pub Med 7740350
18.www.fiercepharma.com/node/12501/
19.J.Am.Geriatr.Soc 2014Dec;62(12) 2327 -32
20.JAMA 1988 15 kwiernia; 279 (15) 1200-5
21.Nowotwor Biol 2014.październik 31
22.www.naturalnews.com/048890 - vaccines autoimmune
23.Alim.Pharma.Ther 2009, 01 lipca 30, 113-25
24.www.naturalnews.com/048843 mainstream media vaccine
26.www.fiercepharma.com/special-reports/top-10-pharma
26.www.hormonesmatter.com/obesity-childhood-vaccines-blame/
28.J.Eur Acad Derma Vener 2014 grudzien 15
29Anticancer Res 2011 Sept.31
30.Eur J.Cancer 2010 Aug,46, 2196-205
31.Br.J.Cancer 2014,27 maj.2772-84
32.www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/March02011/No-Pharma-Liability
33.www.naturalnews.com/048888 - vaccine adverse events autism
34.www.thelibertybeacon.com/2014/01/23/flu-vaccines-is

Gdańsk 10.07.2016 r.

„Szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.
Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”
A Ty do jakiej grupy należysz Sz. Czytelniku?