Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

piątek, 14 kwietnia 2017

Telefony komórkowe powodują raka. „To promieniowanie smaży mózg”

telefony komórkowe powodują rakaPamiętacie, jak Minister Obrony Narodowej RP, Antoni Macierewicz, przyznał oficjalnie przed kamerami, że w Polsce atakowano i zabijano ludzi za pomocą broni elektromagnetycznej (EM)? Był to prawdopodobnie pierwszy polityk na Ziemi który przyznał to oficjalnie, że ten proceder istnieje. Wypowiedź ta, choć bardzo oszczędna (musiała taka być z oczywistych względów..) została wyśmiana w mediach prosystemowych.
Jednak prawdą jest że ten zbrodniczy proceder miał miejsce, i że polski MON zajmuje się tą sprawą, choć najprawdopodobniej nie może się swoimi działaniami za bardzo chwalić. To bardzo delikatny temat. Obecnie ci którzy takich ataków dokonują, dostali swoistego amoku – i atakują tą bronią wszystkich jak leci. Jesteś buntownikiem, antysystemowcem, i na dodatek autorem? Czujesz się czasami bardzo źle, choć masz dobre wyniki i trzymasz dobrą dietę?
Wampiryzm energetyczny? A może to właśnie ataki bronią EM, na którą ludzie tacy jak my są wrażliwi? Bo typowe lemingi, telewizyjne zombie, szarzy Kowalscy tak nie reagują, takich stanów (bez przyczyny w zdrowiu) po prostu nie mają. To jednak nie wszystko. Elity świata zbudowały potężne akceleratory kołowe (inaczej: cyklotrony) takie jak LHC (Wielki Zderzacz Hadronów) w CERN i Tevatron w FermiLab w tym samym celu. Za pomocą tych potężnych maszyn wpływają na biorytm całej planety, hamując jej ewolucję i duchowe przebudzenie.
Na poniższym obrazku: sonogram (czyli wykres dźwiękowy) częstotliwości Schumanna („puls serca Ziemi„) z ostatnich dni 9-11 kwietnia 2016. Mamy wysoki, punktowy wzrost (biało-żółte pola które ja zaznaczyłem czerwonymi strzałkami). Ostatnio takie punktowe wzrosty były dawno, bo od lutego do czerwca 2015 roku. Było to wtedy, gdy pracował LHC (Wielki Zderzacz Hadronów) w CERN z pełną mocą. I potem, po wyłączeniu LHC nastąpiła cisza zupełna przez prawie rok, aż do teraz.
Obserwuję te i inne wskaźniki kilka razy dziennie. Ma ktoś dane o tym, czy uruchomili właśnie LHC w CERN / Tevatron w Fermilab lub inny duży akcelerator kołowy? Wiadomo, że takie cyklotrony poprzez generowanie potężnego pola magnetycznego wywołują rezonans z jądrem Ziemi (a na powierzchni katastrofalne trzęsienia ziemi), jak i mają wpływ na częstotliwość Schumanna. Co później przekłada się negatywnie na nasz nastrój i zdrowie. I jest to sposób psychopatów (elit politycznych) by choć na jakiś czas zatrzymać globalne przebudzenie mocy duchowych. Czuliście się senni i rozdrażnieni w dniach 9-11 kwietnia 2016? Bo ja i wiele innych osób tak.
Poniżej sonogram częstotliwości Schumanna z dni 9-11 kwietnia 2016:
częstotliwość schumanna wzrasta
Dalej: telefonia komórkowa, sygnał WIFI, a także promieniowanie wszelkich urządzeń elektrycznych (tzw smog elektromagnetyczny) jest po prostu destrukcyjne dla ludzi i biosfery. Jest to promieniowanie syntetyczne, którego w naturze nie było. Zakłóca ono nasze naturalne promieniowanie elektromagnetyczne ciała. W szczególności chodzi o naturalne pola elektromagnetyczne generowane przez serce i mózg.
To dlatego tak ważne jest to, by choć kilkanaście minut dziennie poświęcić na pobyt w parku, lesie, łące, polu, nad jeziorem. Tam, gdzie jest szersza przestrzeń, zieleń, drzewa, ptaki.. To nas w naturalny sposób „ładuje„. Czy zauważyliście, że w tym roku mainstreamowe media wyjątkowo agresywnie straszą a to kleszczami (kup szczepionkę, kup szczepionkę..) a to trującymi roślinami z pól i łąk? Wszystko po to, by natura kojarzyła się nam podświadomie z czymś złym i byśmy jej unikali.
A to nie tędy droga. Zrób eksperyment – pobądź z naturą choćby 30 minut na dobę, przez 14 dni dzień w dzień. Zobaczysz na pewno pozytywną zmianę samopoczucia. O destrukcyjnym wpływie zwartej, ściśniętej przestrzeni miejskiej na energetykę człowieka, pisał rosyjski okultysta, Dymitr Wereszczagin w książkach z serii DERI. Ewolucyjnie jesteśmy kompletnie nieprzystosowani do życia w skrajnie zatłoczonych, hałaśliwych, klaustrofobicznych metropoliach.
Dobrym antidotum na promieniowanie tego typu są orgonity – ale muszą być dobrze wykonane. Neutralizują one szkodliwe promieniowanie. Poniżej wklejam nagranie video z opisem szkodliwości telefonów komórkowych itp, i możliwy środek zaradczy na to. Ale jest on do zastosowania tylko podczas snu ze względów oczywistych. Ważne jest to, by podczas snu nie trzymać telefonu komórkowego pod poduszką ani blisko łóżka. By w czasie snu nie był włączony laptop, radio, telewizor itp itd. By było jak najciemniej w pokoju, bo musi się wydzielać melatonina.
-Prosty sposób na ograniczenie szkodliwych częstotliwości GSM, WIFI itp:
https://www.youtube.com/watch?v=g92KXvRvuxQ&nohtml
-Jak poznać, że masz telefon na podsłuchu? I jak się przed tym bronić? PRAKTYCZNY PORADNIK:
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/513630,podsluch-telefon-inwigilacja-poradnik-szpieg-szpiegowanie-pieniadze-policja.html