Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

środa, 16 stycznia 2019

„Tajemniczy wirus” rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Kładzie ludzi na tygodnie do łóżka

 Czy to jest kolejny eksperyment mający na celu depopulacji ludzkości?

Kaszel może być dość irytujący, zwłaszcza gdy utrzymuje cię w nocy, ale zazwyczaj możesz czerpać pociechę z tego, że raczej szybko minie i wrócisz do normalności w mgnieniu oka. Niestety, pojawia się nowy wirus, który zmienia tygodniową walkę w trwający miesiąc koszmar – i spekulacje obfitują w jego pochodzenie.

Lekarze w całym kraju zgłaszają wzrost w przypadkach osób cierpiących na  bardzo nietypowy kaszel . Jest spowodowany przez wirus i trwa od czterech do sześciu tygodni – a w niektórych przypadkach nawet dłużej.

Jeden z lekarzy, dr Gary Gross, dr Texas Health Dallas, twierdzi, że co najmniej jeden miesiąc cierpiał z powodu wirusa, i ubolewał nad faktem, że trwa on tak długo, a każdego dnia nie było poprawy. Dr Gross powiedział  CBS DFW,  że wirus powoduje objawy które bardzo długo trwają, a poprawa samopoczucia przychodzi po bardzo długim okresie.

Specjaliści od medycyny ratunkowej w Cincinnati  ostrzegli społeczeństwo  przed wirusem, który, jak twierdzą, spowodował gwałtowny wzrost u pacjentów objawów zapalenia górnych dróg oddechowych, w których przeważa kaszel , przekrwienie i duszność.

Dr Kenneth Patton, dr Bethesda North Hospital, opisuje trudności pacjentów z wirusem jako: „ich organizm wykonuje bardzo dużo pracy by oddychać, ich żebra w tej czynności są mocno widoczne, mięśnia karku bardzo intensywnie pracują, ogólnie na pierwszy rzut oka można zauważyć, że bardzo ciężko oddychają.”

Największą skargą pacjentów pomimo uciążliwych objawów, jest jednak czas trwania zachorowania, wiele osób utknęło w łóżku przez kilka tygodni. Unikanie wirusa polega na częstym myciu rąk i utrzymywaniu dystansu wobec chorych. Jednak gdy go zdobędziesz jesteś zmuszony leżeć co najmniej kilka tygodni w łóżku.

Jakie jest źródło tego wirusa?

Oczywiście, za każdym razem, gdy nowy wirus, taki jak ten, pojawia się pozornie znikąd, trudno nie zastanawiać się, czy może to być część eksperymentu z użyciem broni biologicznej.

Prfoesor dr Cyril Broderick wyraził przekonanie, że wirus Ebola został wyprodukowany, a następnie celowo uwolniony w Afryce jako broniący się wirus. Inni eksperci zgodzili się z jego teorią. Tymczasem, w następstwie  wybuchu Zika , rządy w Ameryce Łacińskiej nalegały, by kobiety unikały ciąży z powodu możliwości wad wrodzonych.

Myśl, że wysiłki na rzecz depopulacji są w toku, jest wzmocniona ciągłym dążeniem do zmniejszenia populacji ludzkiej w imię ocalenia planety przed „globalnym ociepleniem” i testowania szczepionek i eksperymentalnych narkotyków w afrykańskich krajach. Wpływowe nazwiska, takie jak Bill Gates, jawnie oświadczyły, że zmniejszenie populacji ludzkiej może pomóc „uratować” planetę, a  The New York Times  wydrukował niedawno artykuł wstępny, argumentujący, że koniec ludzkości byłby naprawdę dobrą rzeczą dla planety.

Istotnym jest również fakt, że firmy farmaceutyczne mają wiele do zyskania w wyniku takich epidemii, opracowując nowe szczepionki i leki. W rzeczywistości, zespół naukowców z Kalifornijskiego  Instytutu Badawczego Scripps  zaprojektował śmiercionośną szczepionkę przeciwko ptasiej grypie, która może zainfekować ludzi pod pretekstem dowiedzenia się, co taki wirus mógłby zrobić, aby się do tego przygotować. Mutacje, które stworzyli, pozwalają wirusowi przeniknąć do ludzkich komórek płucnych. Co może pójść nie tak?

Kiedy zwracasz uwagę na wszystko, co dzieje się w dzisiejszym świecie, nie ma sensu zastanawiać się, czy  wysiłki depopulacji  są ukryte za wirusami, które pojawiają się w tajemniczy sposób i nagle wpływają na znaczną liczbę ludzi.

źródło: