Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

czwartek, 25 czerwca 2015

Przeczytaj za nim zjesz.GŁÓD żołądka i apetyt KOMÓREK 
dziȩki Bogu jedząc owoce i warzywa, ktòre zawierają wszystkie skladniki odżywcze i są łatwe do trawienia, a także gaszą w naturalny sposòb pragnienie (dziȩki sokom); możesz spać spokojnie.
I tylko Bóg wie, co to znaczy jeść i pić dodatkowo, ponad miarȩ. Czerpać z kapitału: moje zdrowie.
To wszystko jest NIEOSIĄGALNYM MIRAŻEM dla tych którzy żyją zestresowani i mają w przewodzie pokarmowym chemiczne pozostałości, są ofiarami fermentacji i gnicia pokarmòw.
Dlatego kiedy jemy za dużo trupòw - martwego miȩsa (cadaverina… Emotikon cry ), a potem popijamy wszystko winem, piwem , kawą, na koniec jeszcze bomba w postaci kawałka tortu – cała ta <góra pokarmowa> schodzi sama w dòł, coraz szybciej w dół, ale zamiast po drodze do kosmków jelitowych, idzie do drzwi do toalety…
Zjadłeś coś DOBREGO. Tak Emotikon wink
Innymi słowy masz pełen żołądek, ale nic nie zrobiłeś, aby nakarmić swoje komórki.
Już nie jesteś głodny - na poziomie narządu trawiennego - ale na poziomie komórkowym TAK; więc czujesz się zmęczony, wyczerpany, anemiczny, senny…