Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

sobota, 23 stycznia 2016

Płaski brzuch bez wysiłku

 · 


Płaski brzuch bez wysiłku w 30 dni
Za odkładanie się tłuszczu na brzuchu odpowiada powolny metabolizm oraznadmiar toksyn, których organizm nie jest w stanie zmetabolizować i wydalić, stąd tworzy nadprogramową tkankę tłuszczową w warstwie krzyżujących się mięśni na brzuchu, jak najdalej od żywotnych organów – czyli tuż pod skórą (jeśli jeszcze jest miejsce), w której magazynuje toksyny.
Poniższy sposób pozwoli wyeliminować od 2 do 3 kg  tkanki tłuszczowej z brzucha w ciągu miesiąca wraz z jej cechami charakterystycznymi takimi jak wiotkość, galaretowatość, brak sprężystości. Przy okazji doda energii i siły, poprawi wygład skóry i włosów, uelastyczni mięśnie i kości, eliminując toksyny i poprawiając metabolizm.
Składniki:
1/3 szklanki przegotowanej wody
6 suszonych śliwek
2 łyżki płatków owsianych
1 łyżeczka zmielonego lnu
1 łyżeczka kakao
1 szklanka naturalnego kefiru
Wieczorem śliwki zalać przegotowaną wodą, odstawić na 10 minut. Wsypać do miski płatki owsiane, len i kakao. Dodać pokrojone śliwki i wodę z moczenia. Zalać kefirem i wymieszać. Wstawić do lodówki na noc. Jeść codziennie na śniadanie. Od czasu do czasu można opcjonalnie dodać niewielką ilość ulubionych owoców lub rodzynek lub posypać cynamonem dla urozmaicenia menu.
To prawda, potrzeba trochę czasu, ale efekty są naprawdę rewelacyjne – bardziej płaski brzuch, jędrniejszy,  poprawa ogólnej kondycji, a poza tym owsianka jest smaczna !
Uwaga:
W tym czasie lepiej omijać restauracje fast food i nie pić napojów z dużą zawartością cukru typu coca-cola\