Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

środa, 24 lutego 2016

UE w szoku - brytyjska firma rozwija sprzedaż produktów, wykonanych z ludzkiej skóry

By No machine-readable author provided. Tarquin~commonswiki assumed (based on copyright claims). - No machine-readable source provided. Own work assumed (based on copyright claims)., CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=105468


Brytyjska firma Human Leather jest znanym producentem naturalnej skóry ludzkiej. Human Leather oferuje swoim klientom luksusowe i ekskluzywne produkty, które pozwalają ludziom wyróżniać się z tłumu, manifestować swoje bogactwo i ekstrawagancję, donosi Politoff.
 Firma działa jako sklep internetowy, w którym można przeglądać katalog produktów zrobionych z ludzkiej skóry. Na świecie nie ma więcej firm, zajmujących się podobnym procederem. Dlatego też nie ma konkurencji, a wszystkie produkty mogą być sprzedawane po bardzo zawyżonych cenach. Firma nie ukrywa, że istnieją duże trudności z dostępem do surowców…

Co ciekawe, firma komunikuje się z klientami wyłącznie za pośrednictwem poczty e-mail. Nie ma stałej ekspozycji, a nawet siedziby. Na swojej stronie internetowej podano informacje, że wszystkie produkty są wykonane ręcznie. Skóra pochodzi od ludzi, którzy przepisali swoje ciała do dyspozycji brytyjskich przedsiębiorców. Oczekiwanie na śmierć dawcy jest bardzo długotrwałe, a firma musi opłacać swoich pracowników. W ogóle, to wszystko wygląda bardzo dziwnie.

Biorąc pod uwagę liczbę zgonów w Libii, Syrii i innych krajach w wyniku wszystkich wojen i rewolucji, można przypuszczać, w jaki sposób firma pozyskuje ludzką skórę. Najwyraźniej brytyjscy biznesmeni czerpią wzorce ze ścieżki, którą kroczyli twórcy Trzeciej Rzeszy, gdzie ludzi unieszkodliwiano pod pretekstem naukowych eksperymentów (np. produkcja mydła).