Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

piątek, 10 lutego 2017

Kompleksowe oczyszczanie organizmu przy pomocy jednej mikstury

Cytryna zwyczajna: drugie zdjęcieCC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=21634

kompleksowa mikstura oczyszczajaca


Aby móc w pełni cieszyć się zdrowiem należy prowadzić zdrowy tryb życia, niestety nie zawsze tego przestrzegamy, mimo że każdy zdaje sobie sprawę że nieprawidłowe odżywianie, siedzący tryb życia i inne szkodliwe nawyki powodują gromadzenie się toksyn w organizmie, co z kolei prowadzi do osłabienia systemu immunologicznego i otwiera drogę  do rozwoju wielu chorób.

Dlatego ważne jest oczyszczanie organizmu. Istnieje wiele sposobów aby skutecznie sobie poradzić z nagromadzonymi toksynami,  cześć z nich jest nieprzyjemna lub po prostu trudna do wykonania

Mikstura na bazie cytryny, ogórka, mięty i imbiru pomoże kompleksowo oczyścić organizm, zwłaszcza takie narządy jak wątroba, nerki, płuca i jelito grube. Pomoże usunąć toksyny i metale ciężkie, poprawi funkcjonowanie układu odpornościowego, wzmocni wątrobę, oczyści jelita i drogi żółciowe, zapobiegnie zaparciom, wyrówna PH. Dostarczy odpowiednia ilość witamin iminerałów zwłaszcza potasu a także flawonoidy takie jak kwercetyna, apigenina, luteolina. Poprawi stan skóry i pomoże zgubić  zbędne kilogramy.


Aby przygotować napój potrzebne są następujące składniki (organiczne):
2 litry wody przefiltrowanej wody
1 cytryna
1 świeży ogórek
10 liści mięty
1 łyżeczka świeżego imbiru
Przygotowanie:
Cytrynę, ogórek i imbir dokładnie umyć, pokroić na kawałki i wrzucić do dzbanka. Zalać uprzednio przegotowaną ciepłą wodą. Dodać listki mięty. Pić co najmniej 2 razy dziennie  1 szklankę mikstury. Trzymać w lodówce. Dla kompleksowego oczyszczenia organizmu potrzebna jest kuracja 2 tygodniowa.
Można powtarzać 2-3 razy w roku. Dla jeszcze lepszych rezultatów, dobrze jest po i w czasie kuracji obniżyć spożycie cukru rafinowanego, tłuszczów trans i produktów wysokoprzetworzonych.
***\KLIKNIJ w link poniżej i polub stronę"Jak być zdrowym całe życie"na Facebook , a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach ze strony
https://www.facebook.com/Ryszard-Piotr-Jak-by%C4%87-zdrowym-ca%C5%82e-%C5%BCycie-811427708999378