Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

niedziela, 5 marca 2017

Czy naukowcom udało się rozwikłać zagadkę nieśmiertelności?

Śmierć jest uśmiech 2


Amerykańska firma Bioquark, specjalizująca się w dziedzinie biotechnologii, otrzymała pozwolenie na rozpoczęcie badań na 20 zmarłych pacjentach. Naukowcy chcą podjąć próbę stymulacji neuronów, co może doprowadzić do ich ponownego rozwoju, a efektem finalnym ma być przywrócenie pacjentów do życia.
\
\KLIKNIJ w link poniżej i polub stronę"Jak być zdrowym całe życie"na Facebook , a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach ze strony
https://www.facebook.com/Ryszard-Piotr-Jak-by%C4%87-zdrowym-ca%C5%82e-%C5%BCycie-811427708999378Pomysł z pewnością wzbudza wiele kontrowersji, a dodatkowo metoda jest nowatorska i niesprawdzona. Naukowcy wierzą, że poprzez wszczepienie komórek macierzystych do mózgu pacjenta oraz zaaplikowaniu środków chemicznych do rdzenia kręgowego, będą w stanie niejako zrestartować mózg i pobudzić do aktywności, co w rezultacie może przywrócić ludzi do życia.

Dyrektor generalny firmy Bioquark, Ira Pastor zaznacza, że w badaniach wykorzystane zostaną zarówno biologiczne środki regeneracyjne, jak i inne środki, stosowane do stymulacji układu nerwowego oraz wobec pacjentów z zaburzeniami świadomości.

Pastor dodaje, że mimo iż ich wizja odzyskania pełnej sprawności przez pacjentów jest długoterminowa, to pierwsze rezultaty badań powinny być znane po 2-3 miesiącach.