Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

sobota, 4 marca 2017

W Wielkiej Brytanii rozpoczęto badania szczepionek antyrakowych.

By Mariusz Ch. - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20842105

W Wielkiej Brytanii rozpoczęto badania nowej szczepionki, która może poradzić sobie ze wszystkimi typami guzów rakowych. Lek został zaaplikowany już dwóm ochotnikom. Badania będą kontynuowane przez okres 18-24 miesięcy. Są chętni, którzy chcą poddać się eksperymentom laboratoryjnym, donosi portal Mednova.
Naukowcy z Kings College w Londynie twierdzą, że nowa szczepionka jest pozbawiona niedociągnięć, które cechują inne leki. Wiadomo, że u pacjentów z rakiem tłumiona jest praca układu odpornościowego, a szczepionka ma go wspomóc.

Jedną z uczestniczek testu jest 35–letnia Brytyjka Kelly Potter, która otrzymała szczepionkę. W lipcu 2015 roku rozpoznano u niej czwarty etap rozwoju raka szyjki macicy. Niezależnie od tego co udało się zrobić, u Kelly stwierdzono przerzuty na wątrobie i płucach. Pierwszą partię szczepionki zaaplikowano dziewczynie 9 lutego. Obecnie kobieta musi przyjąć jeszcze siedem zastrzyków, aby naukowcy mogli stwierdzić, czy obrali właściwy kierunek badań.

\KLIKNIJ w link poniżej i polub stronę"Jak być zdrowym całe życie"na Facebook , a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach ze strony
https://www.facebook.com/Ryszard-Piotr-Jak-by%C4%87-zdrowym-ca%C5%82e-%C5%BCycie-811427708999378