Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

piątek, 4 grudnia 2015

Australia – astronomiczna „grzywna” za odmowę szczepienia dziecka.
Australia nałoży karę finansową na każdego za odmowę szczepienia dziecka.
W 2015 roku parlament Australii zalecił ażeby od 1 stycznia 2016 roku „karać finansowo”, do wysokości kwoty 15000 dolarów australijskich, tych rodziców, którzy odmawiają szczepienia swoich dzieci.
O tym fakcie dnia 16 września 2015 roku poinformowała agencja „CBC” powołując się na agencję „Associated Press” (AP). Decyzja australijskiego parlamentu zaczyna obowiązywać od 1 stycznia 2016 roku. Ci rodzice, którzy nie szczepią swoich dzieci, pozbawiają się możliwości otrzywania dotacji i zapomóg na swoje dzieci.
Średnio australijska rodzina z dziećmi straci, w przypadku odmowy szczepień, do 15 tysięcy australijskich dolarów na rok, podliczyli australijscy parlamentarzyści.
Nowa inicjatywa ustawodawcza lobbystów szczepionek i koncernów farmaceutycznych nazywa się „No Jab, No Pay Bill” (Nie ma szczepień, nie ma zasiłków).
Agencja zapewnia, że australijscy rodzice przyjęli nową ustawę z entuzjazmem (hurra!).