Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

wtorek, 1 grudnia 2015

Biometryczny tatuaż potrafi zmierzyć poziom stresu....


TechTats – Biometryczne tatuaże to elektroniczny koncłagier

Na drodze ku elektronicznemu obozowi koncentracyjnemu. Biometryczne tatuaże będą nowym rodzajem trwale noszonych akcesoriów  (video).
Nowopowstała firma „Chaotic Moon”, na której koncie jest już kilka gier w wirtualnej rzeczywistości, zaprezentowała własne opracowanie pod nazwą „TechTats”.
Jest to w rzeczywistości układ bioelektryczny (microchip), który nanosi się na skórę, jednakże zamiast funkcji dekoracyjnej służy on do zupełnie innego celu.
Jak mówił w wywiadzie prezes firmy, Ben Lamm, układ ten (microchip) posiada mikrokontroler i wskaźniki LED i jest, w rzeczywistości, czymś w rodzaju „fitness tracker” (urządzenie do pomiaru aktywności fizycznej – tłum.) tyle, że przeznaczony jest do bardziej dłgotrwałego noszenia go.
„TechTats” potrafi rozpoznawać stan stresu, potrafi zmierzyć temperaturę ciała, ciśnienie krwi i tętno. Potencjalnie „TechTats” posiada wiele nieujawnionych funkcji. W sytuacji obecności autonomicznego źródła zasilania i modułu GPS, rodzice mogliby śledzić miejsce pobytu dziecka bez smartfonu.
Ponadto podobne akcesoria mogą pełnić rolę elektronicznego portfela w systemie na podobieństwo ApplePay lub SamsungPay. Lamm jest także przekonany o użyteczności „TechTats” dla celów wojskowych.
Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.
3rm.info, tłumaczenie: Tamara