Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

czwartek, 23 czerwca 2016

Leczenie raka i marskości wątroby przy pomocy widłaka goździstego …

Widłak goździsty: zdjęcie

Leczenie raka i marskości wątroby przy pomocy widłaka goździstego …
Widłak jest wyjątkowo skuteczny i dobry na leczenie zapalenia wątroby, leczenie marskości wątroby (stwardnienia wątroby) oraz w leczeniu raka wątroby. Pozwala także rekonwalescentom szybko odzyskać siły.
Widłak goździsty (Lycopodium clavatum) to roślina zawierająca rad (więcej o tym pierwiastku możecie Państwo przeczytać: LINK!). Widłaka goździstego można kupić w aptekach lub sklepach zielarskich.
Jeżeli ktoś cierpi na marskość wątroby, nawet przy przypadkach uznawanych za beznadziejne, dodajcie cierpiącemu otuchy i zwróćcie uwagę na herbatę z widłaka, który zawiera rad i jest tak ważny w leczeniu naturalnym. Nawet ci, którzy cierpią na złośliwe nowotwory wątroby, dzięki widłakowi, mogą mieć nadzieję na poprawę stanu zdrowia.
Znany jest przypadek w którym chory na marskość wątroby miał nocną duszność, która towarzyszy marskości wątroby (a też potrafi być rozpoznawana jako dychawica sercowa) i już po wypiciu pierwszej szklanki herbaty nocna duszność, która była obecna przez wiele lat ustąpiła.
Przygotowanie herbatki z widłaka goździstego:
Wziąć jedną płaską łyżeczkę herbacianą widłaka, zalać 250ml gotującej się wody i zostawić na krótko do naciągnięcia. Pić łykami 1 szklankę dziennie rano, na czczo 30 minut przed śniadaniem. W przypadku marskości wątroby i złośliwych nowotworów należy pić dwie szklanki dziennie. Widłaka nie można nigdy gotować! Zalewa się go wrzącą wodą!
Widłak goździsty to szczególna roślina jest także bardzo pomocny przy leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości, między innymi w:
- leczeniu artretyzmy i reumatyzmu, nawet gdy występują już deformacje stawów
– leczeniu chronicznego zaparcia
– leczeniu hemoroidów
– leczeniu schorzeń układu moczowego i narządów płciowych
– leczeniu bóli i schorzeń jąder
– leczeniu tworzenia się piasku nerkowego i kolki nerkowej
– leczeniu skurczów – kończyn np. kurczy stóp i mięśni łydek, czy skurczu pęcherza moczowego
– leczeniu zawyżonego ciśnienia krwi
– leczeniu bóli blizn powypadkowych powodujących skurcze
– leczenie odleżyn u ciężko chorych – pomaga w krótkim czasie zaleczyć rany