Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

czwartek, 23 czerwca 2016

Pracownicy chińskiego banku dostali klapsy.

Dwóch szefów banku na północnym zachodzie Chin zostało odsuniętych od pracy po tym, jak w internecie pojawiło się skandaliczne nagranie treningu z pracownikami jednego z banków – pisze „South China Morning Post”.
Wcześniej na „Facebooku” chińskiej gazety „Rénmín Rìbào” zostało opublikowane nagranie przedstawiające jednego z managerów publicznie poniżającego pracowników.
Na nagraniu widzimy czterech mężczyzn i cztery kobiety ustawione w szeregu na improwizowanej scenie, do których podchodzi mężczyzna z mikrofonem i pyta, dlaczego mieli najgorsze wskaźniki podczas treningu. Wszyscy pracownicy po kolei wymieniają przyczyny, dla których nie poradzili sobie z zadaniami. Po czym pytający z dużą linijką w ręku podchodzi do każdego z nich i bije — pisze gazeta.
Poza tym anonimowy pracownik banku oznajmił, że klapsy nie były jedyną karą dla pracowników. Tamtego dnia podczas treningu 16 pracowników zostało ogolonych — czytamy w artykule.
Po umieszczeniu wideo trener Jian Yang z szanghajskiej „akademii liderów” widoczny na nagraniu publicznie przeprosił za swoje zachowanie. Jednocześnie Jian Yang oznajmił, że takie metody są rzekomo „jednym z najskuteczniejszych sposobów poszerzenia świadomości” — podaje „South China Morning Post”.
Źródło: pl.SputnikNews.com