Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

niedziela, 26 czerwca 2016

Przegrzane niemowlę zmarło w lodówce.

By Carin Araujo, http://www.prtc.net/~carin - Stock.xchng #197853, Copyrighted free use, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=380811

Tragedia miała miejsce w amerykańskim mieście Dallas (stan Teksas). 33-letni Michael Tedford zostawił swoją sześciomiesięczną córkę w samochodzie zaparkowanym w słońcu. Gdy ojciec przypomniał sobie o tym, on nie wymyślił niczego lepszego, niż umieścić dziecko w lodówce, aby oziębić je. Dziewczynka zmarła, donosi Metro.
Wczesnym rankiem Tedford zawiózł swoje dzieci w wieku trzech i pięciu lat do przedszkola, a potem wrócił do domu i położył się do łóżka. Po kilku godzinach obudził się i przypomniał sobie, że na tylnym siedzeniu samochodu zapomniał o swojej sześciomiesięcznej córce. Tymczasem temperatura wewnątrz osiągnęła 32°C. Mężczyzna wziął niemowlę, które było nieprzytomne i umieścił je w lodówce.
Wkrótce, kiedy wreszcie ocknął się, wezwał ratowników. Niestety nie udało im się uratować dziewczynki. Tedfordowi postawiono zarzut morderstwa.
Źródło: pl.SputnikNews.com