Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Australijski senator ogłosił, że globalne ocieplenie to oszustwo wymyślone na potrzeby utworzenia światowego rządu

Słońce ☉By Thomas Bresson - Praca własna, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20441204

Nowy australijski senator Malcolm Roberts z nacjonalistycznej i antyimigracyjnej partii One Nation powiedział, że przez niemal 10 lat badał korupcję wśród naukowców zajmujących się klimatologią. Zgodnie z jego słowami, globalne ocieplenie, które rzekomo zostało spowodowane działalnością człowieka, to globalny spisek utworzony przez bankierów, dążących do ustanowienia jednego światowego rządu.
Malcolm Roberts od lat wskazuje, że człowiek wcale nie jest odpowiedzialny za zmiany klimatyczne. Tym razem powiedział to przed kamerami jako senator Australii i potępił rząd za jego udział w międzynarodowym spisku poprzez ograniczanie emisji gazów cieplarnianych.
"Wykonałem wiele badań w sprawie ziemskiego klimatu. Przyjrzałem się agencjom, które rozprzestrzeniały naukę o klimacie. Zacząłem uzyskiwać informacje na temat CSIRO (Organizacja ds. Badań Naukowych i Przemysłowych Związku Australijskiego) i Biura Meteorologii. To doprowadziło mnie do Organizacji Narodów Zjednoczonych, która to napędza. Potem zacząłem monitorować przepływ pieniędzy".
W 2013 roku Roberts napisał raport pt.: "CSIROh!: Climate of Deception, Or First Step to Freedom". Opisał w nim, że stwierdzenia organizacji IPCC, według których działalność człowieka jest rzekomo odpowiedzialna za efekt cieplarniany, są częścią ONZ-owskiej Agendy 21. Dokument wskazuje na międzynarodową klikę bankierów, która wywiera ogromne wpływy na wydarzenia na świecie. Według Robertsa, System Rezerwy Federalnej USA i Bank Anglii to prywatnie kontrolowane korporacje, natomiast ich właściciele chcą handlować węglem w gospodarce światowej, aby generować pieniądze i poszerzyć swoją kontrolę.
"Jeśli chodzi o zmiany klimatu, sprowadza się to do jednego - gdzie jest empiryczny dowód, który potwierdzi przyczyny i skutki, że produkcja dwutlenku węgla przez człowieka wpływa na globalny klimat? To oczywiste, że nigdzie nie ma takich dowodów. Ani jednego".
Senator powiedział, że CSIRO i australijskie Biuro Meteorologii nie są już zaangażowane w naukę, gdyż ich praca w żaden sposób nie wspiera klimatologii. Malcolm Roberts domaga się aby rząd przeprowadził śledztwo w sprawie tych organizacji.