Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Domowy skuteczny sposób na zaskórniki czyli wągry

Zaskórniki  czyli wągry powstają w okolicach łojotokowych twarzy, pleców, klatki piersiowej w wyniku zastoju łoju i rogowacenia ujść mieszków włosowych. Bolesne często usuwanie w gabinetach kosmetycznych lub dermatologicznych przynosi tylko tymczasową poprawę.
Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się zaskórniaków i mieć  miękką i gładką skórę, wypróbuj  ten prosty domowy sposób

soda oczyszczona i miod - maseczka

Maseczka usuwającą zaskórniki:
1 łyżeczka sody oczyszczonej
½ łyżeczki miodu
½ łyżeczki oliwy z oliwek
Wszystkie składniki dokładnie wymieszać do uzyskania jednolitej masy. Nałożyć na oczyszczona twarz lub miejsca gdzie występują wągry, pozostawić na 10 minut a następnie zmyć letnią  wodą .
Miód pomaga usunąć bakterie, zmniejsza pory, nadaje skórze sprężystość i świeżość. Soda jest naturalnym środkiem złuszczającym, zmniejsza podrażnienia i pobudza krążenie, oliwa z oliwek nawilża, odżywia i regeneruje.
Maska jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry.
Stosuj maseczkę raz w tygodniu aby utrzymać czystą i gładką skórę. Dodatkowo dla rozjaśnienia cery  odrobinę soku z cytryny.