Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

wtorek, 31 maja 2016

RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona

Cytryna zwyczajna: drugie zdjęcieCC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=21634


Cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona: 10.000 razy lepszy skutek niż chemoterapia!


Dlaczego nie wiedzieliśmy o tym?
Bo istnieją organizacje, których interesem nie jest to byśmy wiedzieli o cudownych właściwościach cytryny. Dlatego od tej chwili możesz pomóc komuś kto tego potrzebuje, dzieląc się tym artykułem!
Czy wiesz ilu ludziumiera podczas gdy trzyma się to w tajemnicy, żeby nie zagrozić interesom wielkich korporacji?
Już wykazano, że cytryna ma silne właściwości antynowotworowe. Ponadto ma wiele innych korzystnych właściwości. Jest bardzo skuteczna w przypadku torbieli i guzów.
Ten owoc może wyleczyć z raka. Został sprawdzony na wszystkich rodzajach raka, a jeśli dodasz sodę oczyszczoną będzie jeszcze lepiej, bo znormalizuje pH organizmu.
Cytryna jest bardzo skutecznym środkiem antybakteryjnym o bardzo szerokim spektrum działania przeciwko infekcjom bakteryjnym i grzybiczym. Cytryna jest skuteczna przeciwko pasożytom wewnętrznym i robakom, reguluje ciśnienie krwi i jest silnym środkiem antydepresyjnym, redukuje stres i kryzysy nerwowe.
Źródłem tej informacji jest interes: pochodzi od jednego z największych producentów leków, który mówi, że po 20 testach laboratoryjnych prowadzonych od 1970 do chwili obecnej udowodniono, że:
Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakotwórczych i ma 10.000 razy silniejsze działanie niż leki takie jak Adriamycynachemioterapia i produkty narkotyczne.
 I co jest jeszcze bardziej interesujące – ten rodzaj leczenia z ekstraktem z cytryny i sody oczyszczonej, tylko niszczy komórki rakotwórcze i nie wpływa na zdrowe.
Pacjent powinien pić dwie łyżeczki soku z cytryny z pół łyżeczki sody oczyszczonej. I oczywiście, to nie leczy strasznych skutków ubocznych chemioterapii.
Najlepiej jest posadzić cytrynę w doniczce by mieć pewność, że cytryna będzie organiczna, żadne chemikalia.Cytryna organiczna jest 100 razy bardziej skuteczna niż cytryna uprawiana z chemicznymi nawozami i opryskami.
Źródło:
Instituto de Ciencias de la Salud, L. L. C. 819 N. Charles Street Baltimore, MD 1201
 http://www.secretlyhealthy.com/lemon-and-baking-soda-miraculous-combination/
http://www.healthy-holistic-living.com/lemon-baking-soda-miraculous-combination.html