Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

niedziela, 22 maja 2016

Szacowanie objawów niedoboru magnezu. Dr Carolyn Dean

By Warut Roonguthai - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3017081

Co tydzień wydaję się odkrywać nowe rzeczy na temat magnezu, wywołane zwykle przez komentarze czytelników. Ostatnio pytali mnie o dawkę magnezu. Badanie go we krwi nie pomaga, gdyż w niej znajduje się tylko 1% magnezu.

Zamiast tego zalecam przeprowadzenie badania krwi pod nazwą Magnesium RBC. Jeśli lekarz nie zaleci go, udaj się do  Request A Test Lab i zleć go tylko za $49.00. Badanie to musi być zrobione szybko. Jeśli lekarz wykona je w ciągu tygodnia, to jest ryzyko iż wyniki będą niedokładne albo nieważne.
Poniżej zamieszczam listę 100 czynników wiązanych z niedoborem magnezu, są one też w mojej książce Cudowny magnez [The Magnesium Miracle].
Oto co masz zrobić: wydrukuj kilka kopii listy i odhaczaj każdy swój czynnik. Zacznij przyjmować suplement. Za kilka tygodni sprawdź się znowu, porównaj z wcześniej wypełniona listą. Jeśli nadal masz objawy, zwiększ dawkę magnezu.
a
Osobiście używam pico-jonową formę magnezu ReMag, który jest wchłaniany w 100% na poziomie komórkowym i nie ma właściwości przeczyszczających.
Dr Carolyn Dea, tłum. Ola Gordon
Źródło: http://drcarolyndean.com/2010/06/gauging-magnesium-deficiency-symptoms/ Żródło:http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szacowanie-objawow-niedoboru-magnezu-dr-carolyn-dean-2016-05