Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

niedziela, 8 stycznia 2017

Ludzie będą mogli regenerować swoje kończyny

hand
Amerykański naukowiec rosyjskiego pochodzenia Michael Levin pracujący na Uniwersytecie Tufts dokonał sensacyjnego oświadczenia o tym, że człowiek będzie mógł regenerować swoje kończyny.
Levin przeprowadził już taki eksperyment na żabach – informuje „Rossijskaja Gazieta”. Podobne „cuda” naukowiec przeprowadza nie za pomocą manipulacji genetycznych, ale za pomocą bioelektryczności. Ponadto, w ten sposób udało się przemieścić oczy kijanek z głowy na brzuch.
***\KLIKNIJ w link poniżej i polub stronę"Jak być zdrowym całe życie"na Facebook , a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach ze strony
https://www.facebook.com/Ryszard-Piotr-Jak-by%C4%87-zdrowym-ca%C5%82e-%C5%BCycie-811427708999378
Jak mógł się w ogóle pojawić taki niezwykły pomysł? Podczas badań Michael Levin zwrócił uwagę na to, że przy formowaniu zarodków kurcząt, między komórkami embrionów przepływają impulsy elektryczne. Może właśnie w tym momencie komórki podpowiadają sobie, w jakim kierunku mają rosnąć? Potem trzeba było wielu lat eksperymentów i na świecie pojawiły się sześcionogie żaby, dwugłowe robaki i inne zadziwiające stworzenia. Wreszcie przełom: gadom odrastały pełnowartościowe kończyny.
Teraz przyszła kolej na zwierzęta stałocieplne. Pojawiło się wiele problemów związanych z cechami typowymi dla ich organizmów. Jednak naukowiec jest przekonany, że najważniejsze jest prawidłowe rozpoznanie tych trudności i zadanie odpowiednich pytań, a wówczas uda się wybrać właściwą drogę prowadzącą do celu. Michael Levin twierdzi, że w ciągu najbliższych 20-30 lat ludzie nauczą się regenerować swoje kończyny nie korzystając z protezowania ani transplantacji.
Na podstawie: RG.ru
Źródło: pl.SputnikNews.com