Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

piątek, 20 stycznia 2017

W Kalifornii powstała klinika przyszłości


W Kalifornii tradycyjna medycyna pójdzie w zapomnienie w związku z otwarciem nowej generacji centrum medycznego.

W ramach nowego projektu w recepcji innowacyjnej kliniki pacjent podpisuje kontrakt na usługi i w nieskomplikowany sposób przechodzi proces rejestracji. Umowa przewiduje wprowadzenie miesięcznego abonamentu w wysokości 149 dolarów miesięcznie. Za tą kwotę pacjent będzie miał non stop dostęp do wszystkich badań lekarskich przy pomocy smartfonu oraz możliwość konsultacji on-line prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych lekarzy. Będzie to pierwsza tego typu klinika na świecie.
 ***\KLIKNIJ w link poniżej i polub stronę"Jak być zdrowym całe życie"na Facebook , a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach ze strony
https://www.facebook.com/Ryszard-Piotr-Jak-by%C4%87-zdrowym-ca%C5%82e-%C5%BCycie-811427708999378

Jedyną wadą jest to, że takie usługi medyczne nie mogą być objęte ubezpieczeniem zdrowotnym. Za leczenie pacjent będzie musiał zapłacić sam z własnej kieszeni. Najlepsza kalifornijska lecznica wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny oraz komputerowy.