Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

czwartek, 1 grudnia 2016

Biometryczny tatuaż potrafi zmierzyć poziom stresu....

CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=287315

Na drodze ku elektronicznemu obozowi koncentracyjnemu. Biometryczne tatuaże będą nowym rodzajem trwale noszonych akcesoriów.
Nowopowstała firma „Chaotic Moon”, na której koncie jest już kilka gier w wirtualnej rzeczywistości, zaprezentowała własne opracowanie pod nazwą „TechTats”.
\KLIKNIJ w link poniżej i polub stronę"Jak być zdrowym całe życie"na Facebook , a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach ze strony
https://www.facebook.com/Ryszard-Piotr-Jak-by%C4%87-zdrowym-ca%C5%82e-%C5%BCycie-811427708999378
Jest to w rzeczywistości układ bioelektryczny (microchip), który nanosi się na skórę, jednakże zamiast funkcji dekoracyjnej służy on do zupełnie innego celu.
Jak mówił w wywiadzie prezes firmy, Ben Lamm, układ ten (microchip) posiada mikrokontroler i wskaźniki LED i jest, w rzeczywistości, czymś w rodzaju „fitness tracker” (urządzenie do pomiaru aktywności fizycznej – tłum.) tyle, że przeznaczony jest do bardziej dłgotrwałego noszenia go.
„TechTats” potrafi rozpoznawać stan stresu, potrafi zmierzyć temperaturę ciała, ciśnienie krwi i tętno. Potencjalnie „TechTats” posiada wiele nieujawnionych funkcji. W sytuacji obecności autonomicznego źródła zasilania i modułu GPS, rodzice mogliby śledzić miejsce pobytu dziecka bez smartfonu.
Ponadto podobne akcesoria mogą pełnić rolę elektronicznego portfela w systemie na podobieństwo ApplePay lub SamsungPay. Lamm jest także przekonany o użyteczności „TechTats” dla celów wojskowych.
Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.
3rm.info, tłumaczenie: Tamara