Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

sobota, 17 września 2016

Kochani podzielę się z wami, moim obecnym stanem wiedzy i odczuwania.

Znalezione obrazy dla zapytania nelly radwanowska


Kochani,
Podzielę się z Wami moim aktualnym stanem wiedzy i odczuwania, będącego rezonansowym odbiorem informacji z Pola na temat bardzo istotnych wydarzeń na naszej Planecie, które są zapowiedzią bezprecedensowych zmian w życiu wszystkich ludzi na Ziemi. Na wstępie chciałam zaznaczyć, że ta informacja nie ma na celu wywołania reakcji lękowej czy złości, ani pobudzania do dyskusji z poziomu Ego, a jedyną przesłanką do jej opublikowania jest mój „wewnętrzny przymus” szerzenia wiedzy , która może zmobilizować jak największą ilość czujących ludzi do określonych działań dla naszego wspólnego dobra w rozumieniu odzyskania Wolności i przejścia do wyższych oktaw istnienia na naszej Ukochanej Ziemi. Doniosłość zadania , które tylko ludzie mogą zrealizować, wymusza niejako zapoznanie się z aktualną sytuacją.
Nasza Planeta przechodzi intensywny proces transformacji, nazywany Wzniesieniem lub Ascendencją, co oznacza, że linia czasowa naszego , zmysłowo postrzeganego czyli dualnego życia dobiega końca tej jesieni 2015. W wielu przekazach z odległych czasów powtarza się data 23 września 2015. Nota bene jest to data planowanej audiencji obecnego Papieża u Prezydenta USA . Większość ludzi traktuje tę datę jako wyrok śmierci i koniec świata , szczególnie gdy utożsamią się z pełnymi patosu emocjonalnego filmami czy przekazami biblijno-koranicznymi. Jeśli wyjdziesz poza strefę niskich emocji wynikających z lękowych programów twego umysłu, wtedy przejdziesz wszystkie wydarzenia osiągając dostęp do swej Wyższej Inteligencji/Jaźni/Duszy i automatycznie znajdziesz się na Nowej Ziemi, istniejącej w dużo wyższych zakresach częstotliwości (Drugi Wszechświat Harmoniczny) , odzyskując swoje prawdziwe dziedzictwo genetyczne Suwerennej, Wolnej Istoty, która ma zdolność nieograniczonej kreacji. Nie oznacza to bynajmniej przenoszenia się poza Ziemię, ale zjednoczenia z Nią w oparciu o częstotliwości światła organicznego (bez zewnętrznych zniekształceń skalarnych) i kontynuację dotychczasowego życia , tym razem w pełni świadomego
Ukrywane technologie Systemu Kontroli Umysłów (SKU) są aktualnie stosowane w dużo większym nasileniu przez pion militarno-przemysłowy w kooperacji z siecią wielu systemów pozaziemskich sterowanych przez obce cywilizacje.
12-go sierpnia szczyt falowej transmisji magnetycznej spowodował przyspieszenie osiowej rotacji ciała planetarnego w obrębie ekliptyki. Takie zjawisko ma miejsce co 100 lat. Wraz ze wzmocnieniem aspektu magnetycznego Pola Planetarnego dostępnego w aktualnym cyklu, ukryte programy SKU, jak choćby MILAB czy MKUltra są wymierzone w sposób zdecydowanie bardziej agresywny w kierunku niektórych „niewygodnych” dla systemu ludzi, w celu ich ujarzmienia. Wysyłają dodatkowe pola siłowe(mikrofale lub strumienie EM), będące bronią militarną, które zdecydowanie wzmacniają siłę ukierunkowanego na cel oddziaływania. Wielu z nas jest już świadomych z autopsji tego, że obiektami „docelowymi” są ludzie z określoną konfiguracją DNA, która manifestuje się stanem wielowymiarowej, czyli poza-dualnej świadomości . Ludzie doświadczający teraz przebudzenia i możliwości komunikacji z poza-ziemskimi planami istnienia, są zagrożeniem dla satanistycznych Agend , zrzeszających bardzo wiele istot mających cel przejęcia ziemi wraz z jej mieszkańcami, podpiętymi poprzez Centralny System Nerwowy do Sztucznej Inteligencji.Nowy Porządek Świata planują ogłosić we wrześniu 2015.Dążenie do rozwinięcia transhumanizmu i stworzenia cyborgów w celu przejęcia ludzkich ciał na Ziemi przez zdesperowane Obce istoty, które nie mogą tu inkarnować, to skrótowo ujmując zasadniczy cel zakrojonych działań.
Dobrze być świadomym bardzo ograniczonego zakresu możliwości manipulacji obcych, które obejmują zdolność klonowania jedynie w obrębie nisko-wibracyjnego nieorganicznego oprogramowania oraz przechwytywania obrazów/ wizji wytwarzanych w ludzkich umysłach, które stanowią matrycę do materializacji w przestrzeni iluzji fantomowej.
Wzmocnienie działań SKU polega na zdalnej transmisji nieorganicznych wzorców fal skalarnych zniekształcających organiczne Pole Morfogenne Ziemi, czyli Globalne Pole Świadomości, co wywołuje zakłócenie w dopływie życiodajnej energii Świadomości Źródła do nic nie wiedzących o tym ludzi , a więc powstrzymuje ludzki genotyp przed aktywacją potencjału 12 nici DNA. Właśnie dlatego naukowcy mówią,że wykorzystujemy tylko niewielką część możliwości swojego mózgu. Bardzo wiele stron internetowych i przekazów w sieci zostało ostatnio namierzonych i poddanych pofragmentowaniu (doświadczyłam tego przeszkadzania na własnej „skórze”, więc wiem o czym mówię ).
Transmisje tych systemów wyrażają się w formie: zasmucających i zatrważających informacji sprzężonych z częstotliwościami uczucia niemocy,beznadziejności, zamierania, itp.
Bardzo istotne jest, byś we wszystkich takich stanach niższych emocji, dołożył/a starania, by nie pozwolić umysłowi na zagłębianie się poprzez śledzenie określonej informacji z zewnątrz ,która jest niczym innym jak „robaczkiem na wędce” Czarnego Rybaka. Pamiętaj , że wszystkie tego typu wieści mają pozbawić cię siły , ale to ty decydujesz , czy dasz się złowić łykając nieorganiczny myślokształt będący alegorycznym „robaczkiem”. Tylko wtedy „gra w oddzielenie” ma szansę zakończyć się bezpowrotnie, gdy nie damy się zwieść utrzymując nienaruszony spokój, z uczuciem bezgranicznego bezpieczeństwa i koncentracji na świadomym oddechu. Nie pozwólmy by psychopaci, będący marionetkami Systemu Kontroli Umysłów, mieli władzę nad nami, nie dawajmy im nawet odrobiny możliwości sterowania emocjami i pozyskiwania naszej cennej energii, która pozwoli nam odzyskać wkrótce Wolność ,Suwerenność i Nieograniczoność we wszystkich aspektach życia!
Warto byś wiedział/a,że zarządzające nami Systemowe Marionetki nie są w stanie kontrolować naszych potężnych mocy spirytualnych (poza-zmysłowych).Ich zakres manipulacyjnego oddziaływania ogranicza się do częstotliwości funkcji Niższego Umysłu, czyli Ego. Właśnie dlatego priorytetowym zadaniem powinno być oddzielenie się od Ego poprzez potraktowanie wszelkich napływających myśli jako struktur nieorganicznego oprogramowania skalarnego , które nie są nami w sensie Istotowym. Są natomiast budulcem tożsamości, wielkiej iluzji dokarmiającej wystraszone, aroganckie Ego, które blokuje kontakt z sobą Prawdziwym.
Jeśli przestaniesz przykładać uwagę do jakichkolwiek napływających z zewnątrz audio-wizualnych , czyli postrzeganych zmysłowo wrażeń, utrzymasz absolutny spokój . W ten sposób automatycznie osiągniesz dostęp Wyższego Planu samego Siebie i staniesz się niedostępny dla wszelkich zewnętrznych systemów i przejdziesz dalej:-)
Osoby utrzymujące siebie w niskich częstotliwościach emocji (zidentyfikowane z umysłem Ego) są podłączane poprzez łańcuchy białkowe struktur DNA, do fantomowych i zstępujących linii czasowych. Rozpoznanie tego mechanizmu pozwala na konstruktywne, świadome działania umożliwiające Wzniesienie bez nadmiernych”turbulencji” fantomowych światów.
Właśnie dlatego tak ważne jest byśmy stale utrzymywali siebie w jak najwyższych częstotliwościach bytu poprzez ujarzmienie emocji wynikających z negatywnych myśli. Polecam zająć się pracą na wykrzesaniem w sobie delikatnej uprzejmości, akceptacji, wybaczaniem sobie i innym oraz odczuwanie sercem. Utrzymywanie urazy, pretensji to zatrzymanie siebie w niewoli systemów. Warto podkreślić wielką wartość przyjęcia postawy pełnej akceptacji sposobu przeżywania życia przez innych ludzi, w tym członków rodziny. Należy pamiętać, że dynamika rozpoznawania siebie jest indywidualnym procesem, którego nie należy chcieć u kogoś zmieniać, a jedynie wspierać i towarzyszyć w uczuciu nie-oceniającej Miłości.
Empatyczne współodczuwanie i akceptacja wszystkiego i wszystkich cechuje Prawdziwie Obudzoną Istotę Ludzką. Gdy to poczujesz, nigdy więcej nie pojawi się w tobie samoistna ocena. Nie daj się złapać w pułapkę „spirytualnego ego” , która bardzo przeszkadza w procesie Wzniesieniowym. Każdy z nas ma połączenie z Energią Źródła (organiczne pole morfogenne) . Nie ma lepszych ani gorszych!!! Wszyscy jesteśmy z tego samego Źródła.Naszą Naturą jest zakres częstotliwości Miłości
Namaste,

                                                                                                                    Nelly Radwanowska.