Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

środa, 7 września 2016

Prosiak z ludzką twarzą i penisem na głowieGenetyczne manipulacje czy mutacja naturalna? Chiński prosiak z ludzką twarzą i penisem na głowie zdumiał cały świat!

a99
W Chinach przyszedł na świat prosiak, którego wygląd jest niesamowity. Mordka świnki bardzo przypomina ludzką twarz. Ponadto na głowie zwierzęcia istnieje wyrostek podobny do penisa.
Video z dziwnym prosiakiem gwałtownie zyskuje na popularności w internecie. Ludzie zadają sobie pytanie kto jest właścicielem tej zwierzęcej osobliwości jednakże, na razie, nic na ten temat nie wiadomo. Tymczasem ci, którzy obejrzeli video, twierdzą, że świnka ma duże problemy z oddychaniem.
Jak pisze gazeta „The Mirror”, zmutowane prosięta dość często rodzą się w Chinach. Rok temu chiński rolnik Tao Lu pokazywał wszystkim chętnym „dziecko” świni z „ludzką twarzą”. Tao Lu chciał korzystnie sprzedać unikalne zwierzę ale nie zdążył tego uczynić. Niestety świnia nie chciała karmić swojego „dziecka” i dlatego prosiak szybko zdechł.

Za: http://3rm.info/main/64224-geneticheskie-issledovaniya-ili-prirodnaya-mutaciya-kitayskiy-porosenok-s-chelovecheskim-licom-i-penisom-na-lbu-porazil-ves-mir-video.html