Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

środa, 2 listopada 2016

Czeka nas kolejna bezsensowna zmiana czasuDzisiaj w noc wszyscy odbędziemy biurokratyczną podróż w czasie. Nastąpi ona na podstawie dyrektywy UE 2000/84/EC. W jej wyniku dojdzie do tak zwanej zmiany czasu. Rytualne sprawdzenie, czy obywatele nadal robią dowolną durnotę, której chcą od nich ich władcy będzie miało miejsce o 3 w nocy, kiedy to uznamy administracyjnie, że jest jednak 2 w nocy. Pociągi staną w polu i wszyscy zawisną w bezruchu.
Oficjalnie rytuał zmiany czasu jest potrzebny ze względu na dostosowanie się do pory roku i mityczne oszczędności na elektryczności, których istnienia nikt jednak nie udowodnił. Z tego powodu dwa razy do roku męczymy się dokonując operacji zegarkowych. Wiąże się to często z bardzo dużym wyrzeczeniem wielu ludzi. Nie rozumieją tego dzieci, zwierzęta domowe, a także dorośli, których zegar biologiczny ulega poważnemu zaburzeniu.

Skoro tak wiele osób to denerwuje, dlaczego nadal jak maniacy to robimy? Odpowiedź jest prosta. Zmieniamy czas, bo wymaga od nas tego władza, która ustanawia, że jest inna godzina niż nam się wydaje. W tle są rzekome oszczędności w elektryczności. Co tu jednak oszczędzać, skoro zasilanie w sieci i tak trzeba utrzymać, a skutkiem mieszania przy normalnym czasie jest to, że i tak używamy elektryczności rano gdy jest ciemno, a potem jeszcze szybciej używamy jej wieczorem, bo ciemno zaczyna się robić o godzinę wcześniej.KLIKNIJ w link poniżej i polub stronę

JAK BYĆ ZDROWYM CAŁE ŻYCIE  

na Facebook., a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach ze strony. Link:

https://www.facebook.com/Ryszard-Piotr-Jak-by%C4%87-zdrowym-ca%C5%82e-%C5%BCycie-811427708999378/

Powoduje to, że jest jeszcze gorzej niż gdyby nic nie zmieniać. Z powodu zmiany czasu większość osób odczuwa po prostu dyskomfort, a możliwe są nawet dolegliwości zdrowotne takie jak zaburzenia snu, kłopoty kardiologiczne czy depresje powodowane szybciej zapadającymi ciemnościami.

W Europie coraz więcej krajów chce zaprzestać z dziwacznym manipulowaniem czasem nazywając to całkiem słusznie niepotrzebnym zamieszaniem. W 2014 roku z wprowadzania zmian czasu zrezygnowała Rosja. W naszym obozie pytanie o sensowność czekającej nas dzisiaj dziwacznej manipulacji zegarkami zadali sobie czescy parlamentarzyści, którzy wprost poprosili Brukselę o zdecydowanie jaki czas obowiązuje w Europie i o nie zmienianie go już więcej w przyszłości.