Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

wtorek, 15 listopada 2016

Tworzą światowy system identyfikacji biometrycznej.

IlustracjaBy 8thstar z angielskojęzycznej Wikipedii, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1944750

Czy wiesz, że do 2030 roku ONZ zamierza oddać biometryczne karty identyfikacyjne w ręce każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na całym świecie? Czy wiesz, że centralna baza danych będzie znajdowała się w Genewie w Szwajcarii, gdzie będą gromadzone dane z tych kart? We wrześniu pisano o 17 nowych „globalnych celach” ONZ. Ten nowy program Agendy 2030 jest szablonem dla wdrażania Nowego Porządku Świata i można w nim znaleźć wiele bardzo niepokojących rzeczy. Np. cel 16.9 jest następujący: „Zapewnienie w 2030 roku tożsamości prawnej dla wszystkich, w tym rejestracji urodzeń”.
\KLIKNIJ w link poniżej i polub stronę"Jak być zdrowym całe życie"na Facebook , a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach ze strony.

https://www.facebook.com/Ryszard-Piotr-Jak-by%C4%87-zdrowym-ca%C5%82e-%C5%BCycie-811427708999378/
Organizacja Narodów Zjednoczonych ciężko pracuje w kierunku realizacji tego celu – zwłaszcza wśród populacji uchodźców. ONZ współpracuje z firmą Accenture nad wdrożeniem systemu identyfikacji biometrycznej, który będzie raportował informacje „z powrotem do centralnej bazy danych w Genewie”.
W artykule na stronie na stronie FindBiometrics.com napisano: „Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (UNHCR) rusza z planami wykorzystania technologii biometrycznych, by identyfikować i śledzić uchodźców, i wybrał firmę realizującą projekt. Accenture, międzynarodowy dostawca usług technologicznych, który wygrał przetarg, będzie w trzyletnim kontrakcie nadzorować wdrażanie tych technologii. UNHCR będzie używał Accenture’s Biometric Identity Management System (BIMS). BIMS może być wykorzystywany do zbierania danych biometrycznych twarzy, tęczówki i odcisków palców, a także może być wykorzystany w celu zapewnienia wielu uchodźcom formy oficjalnej dokumentacji. System ten będzie działał w połączeniu z systemem Unique Identity Service Platform (UISP), który będzie wysłał te informacje do centralnej bazy danych w Genewie, dzięki czemu biura UNHCR na całym świecie będą skutecznie koordynować działania z organem centralnym UNHCR śledząc uchodźców.”
[…] Ponadto charakter wdrożenia wymaga ekonomicznie wykonalnego rozwiązania. Wykazano, że mogą być zastosowane niedrogie, niezawodne biometryczne karty identyfikacyjne. Jest to rozwiązanie Celu Zrównoważonego Rozwoju ONZ ws. uzyskania identyfikacji prawnej przez wszystkich ludzi na świecie do roku 2030, co nazywane jest inicjatywą Rozwoju Identyfikacji (ID4D).
Inicjatywa Rozwoju Identyfikacji (ID4D) została pierwotnie uruchomiona przez Bank Światowy, który wydaje się być dumny z pracy u oboku ONZ, aby przekazać „osobowość prawną” w ręce wszystkich. Na oficjalnej strony internetowej Banku Światowego możemy przeczytać: „Zapewnienie tożsamości prawnej dla wszystkich (w tym rejestracji urodzeń) do roku 2030 jest celem podzielanym przez społeczność międzynarodową w ramach Celów Zrównoważonego Rozwoju (cel 16.9). Grupa Banku Światowego (WBG) rozpoczęła wspólną inicjatywę Rozwoju Identyfikacji (ID4D), z udziałem siedmiu GP/CCSAs dzielących tę samą wizję i cele strategiczne, aby pomóc naszym krajom klienckim osiągnąć ten cel z wizją gdzie wszyscy się liczą: zapewnienia unikalnej osobowości prawnej oraz umożliwić cyfrowe usługi ID dla wszystkich.”