Nie wszystkie treści z opublikowanych artykułów, odzwierciedlają poglądy admina..

STRONA TA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W CELU PROPAGOWANIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I ODŻYWIANIA. NIECH MOJE BEZINTERESOWNE DZIAŁANIE PRZYSPORZY KORZYŚCI JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI I ZWIERZĄT. BO ZDROWIE SIĘ TYLKO TAKIE MA JAK SIĘ O NIE ZADBA.

wtorek, 22 listopada 2016

Wielki sukces kubańskiej medycyny.Vaxira, lek na raka płuc, otrzymał właśnie krajową Nagrodę za Kreatywność i Innowacyjność Technologiczną. Nie jest produktem prywatnego koncernu, ale państwowego laboratorium.
Vaxira została opracowana w państwowym Kubańskim Centrum Immonologii Molekularnej i dopuszczona do użytku w 2012 r. Jest używana w leczeniu wielkokomórkowego raka płuc także w jego zaawansowanym stadium. Przedłuża życie pacjentów i poprawia jego jakość nie tylko na Kubie – została opatentowana i jest wykorzystywana w siedemnastu krajach. W porównaniu z środkami, których używa się do hamowania rozwoju tej śmiertelnej choroby, wykazuje również bardzo niewiele niechcianych skutków ubocznych, także przy leczeniu starszych pacjentów. Obecnie kubańscy lekarze przeprowadzają testy kliniczne kolejnych wariantów Vaxiry. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już wkrótce pomogą nie tylko pacjentom chorym na raka płuc, ale także kobietom cierpiącym z powodu raka piersi i jajników.

\KLIKNIJ w link poniżej i polub stronę"Jak być zdrowym całe życie"na Facebook , a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach ze strony.

https://www.facebook.com/Ryszard-Piotr-Jak-by%C4%87-zdrowym-ca%C5%82e-%C5%BCycie-811427708999378/
W ciągu ostatnich 50 lat Kuba skonstruowała system opieki zdrowotnej, który przez ekspertów międzynarodowych oceniany jest jako niezwykle zaawansowany. W wyniku blokady gospodarczej nałożonej przez Stany Zjednoczone oraz po powstaniu kilku ognisk choroby, już kilka lat temu Fidel Castro przeznaczył fundusze rządowe na biotechnologię oraz badania medyczne. Rak płuc jest na czwartym miejscu najczęstszych przyczyn śmierci na Kubie.